Aktualności
Jeden dzień w Pradze
Wycieczki zorganizowane
Wycieczki indywidualne
Foto przewodnik
 
 
Przewodnik po Pradze
jak dojechać do pragi samolotem autobusem pociągiem z przesiadkami wycieczki zorganizowane trasy z przewodnikiem wycieczki indywidualnie co zwiedzić w pradze hradczany mala strana most karola stare miasto nowe miasto josefov wyszehrad muzea w pradze muzeum techniki muzeum narodowe muzeum miejskie muzeum miniatur muzeum seksu muzeum tortur noclegi w pradze hotele pensjonaty hostele gdzie zjeść w pradze restuaracje bary szybkiej obsługi czas wolny w pradze dyskoteki kluby komunikacja miejska bilety metro tramwaje autobusy taksówki w pradze ciekawe linki
jesteś tutaj: strona główna > dojazd do pragi > pociagiem

Pociągiem do Pragi

Czeskie koleje oznaczone nazwą CD (Czeskie Drahy) są dobrym środkiem komunikacji po kraju, szczególnie dla turystów, którzy cenią sobie komfort podróży z większym bagażem.
Sieć kolejowa w Czechach jest stosunkowo dobrze rozwinięta.
Obok najnowszych pociągów PENDOLINO, po kraju można podróżować tzw. "motoraczkami" czyli autobusami szynowymi, które wożą turystów w najbardziej malownicze miejsca Czech.
Koleje czeskie, konkurujące z przewoĽnikami autobusowymi wprowadziły szereg zniżek handlowych, które chętnie wykorzystywane są zarówno przez turystów indywidualnych, jak i grupy turystyczne.
Więcej o zniżkach na kolejach czeskich znajdą Państwo pod adresem www.infoczechy.pl

NA SKRÓTY:


Dla przykładu koszty biletów w jedną stronę bez żadnych zniżek są:
Czeski Cieszyn - Praga - 484 czk

Nachod - Praga - od 184 czk ( w zależnosci od trasy)

© 2006-2024
Opieka merytoryczna: Praga - serwis informacyjny, projekt i wykonanie: Łukasz Struk