Aktualności
Jeden dzień w Pradze
Wycieczki zorganizowane
Wycieczki indywidualne
Foto przewodnik
 
 
Przewodnik po Pradze
jak dojechać do pragi samolotem autobusem pociągiem z przesiadkami wycieczki zorganizowane trasy z przewodnikiem wycieczki indywidualnie co zwiedzić w pradze hradczany mala strana most karola stare miasto nowe miasto josefov wyszehrad muzea w pradze muzeum techniki muzeum narodowe muzeum miejskie muzeum miniatur muzeum seksu muzeum tortur noclegi w pradze hotele pensjonaty hostele gdzie zjeść w pradze restuaracje bary szybkiej obsługi czas wolny w pradze dyskoteki kluby komunikacja miejska bilety metro tramwaje autobusy taksówki w pradze ciekawe linki
jesteś tutaj: strona główna > co zwiedzic

Co zwiedzać będąc w Pradze?

W swoich listach pytają Państwo bardzo często, co należy zwiedzić, będąc w Pradze? W zależności od czasu jakim Państwo dysponują, zainteresowań i kondycji, Praga ma bardzo bogatą ofertę dla zwiedzających.

W tym dziale staraliśmy się przedstawić najważniejsze miejsce, które turyści powinni zobaczyć. Lista oczywiście nie jest zamknięta i cały czas ją dla Państwa uzupełniamy.
Warto pamiętać, że niektóre obiekty, mogą czasowo być zamknięte z powodu remontu lub ważnych wydarzeń odbywających się w ich wnętrzach. Niektóre obiekty czynne są sezonowo (na szczęście jest ich niewiele).
Z tego też powodu, nie możemy zagwarantować Państwu, iż obiekty te w chwili przyjazdu Państwa do stolicy Czech - Pragi, będą otwarte dla zwiedzających.


Jak znaleĄć konkretne obiekty do zwiedzenia w Pradze?

Po lewej stronie w dziale co zwiedzić w pradze należy wybrać interesującą nas część miasta i kliknąć na jej nazwie. Otworzy się wtedy dla Państwa lista najważniejszych obiektów w danej lokalizacji. Niektóre ze znajdujących się nazw, mogą Państwo kliknąć. Po ich kliknięciu zostaną Państwo przeniesieni do strony z krótkim opisem i fotografią danego miejsca.
Warto również dodać, iż na stronie Praga, polski serwis informacyjny prezentowane są bieżące informacje o najciekawszych wydarzeniach w Pradze.
Natomiast aktualne informacje z Pragi znajdą Państwo na głównej stronie serwisu Przewodnik po PradzeWycieczki po Pradze z przewodnikiem
NA SKRÓTY:


Informacje o Pradze

Informacje o Czechach

Fotograficzny przewodnik po Pradze

© 2006-2024
Opieka merytoryczna: Praga - serwis informacyjny, projekt i wykonanie: Łukasz Struk