Aktualności
Jeden dzień w Pradze
Wycieczki zorganizowane
Wycieczki indywidualne
Foto przewodnik
 
 
Przewodnik po Pradze
jak dojechać do pragi samolotem autobusem pociągiem z przesiadkami wycieczki zorganizowane trasy z przewodnikiem wycieczki indywidualnie co zwiedzić w pradze hradczany mala strana most karola stare miasto nowe miasto josefov wyszehrad muzea w pradze muzeum techniki muzeum narodowe muzeum miejskie muzeum miniatur muzeum seksu muzeum tortur noclegi w pradze hotele pensjonaty hostele gdzie zjeść w pradze restuaracje bary szybkiej obsługi czas wolny w pradze dyskoteki kluby komunikacja miejska bilety metro tramwaje autobusy taksówki w pradze ciekawe linki
jesteś tutaj: strona główna > wycieczki

Przewodnik po Pradze - oferta dla grup i turystów indywidualnych

Organizujesz wyjazd do Pragi?
Chcesz zobaczyć najważniejsze zabytki, a jednocześnie usłyszeć interesujące informacje o nich?

Trafiłeś na właściwą stronę i pod właściwy adres.

Pisząc do nas e-maila możesz bez problemu zamówić usługi przewodnickie dla swojej grupy. Obsługujemy także turystów indywidualnych.

Osoby polecane przez nas do prowadzenia grup posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia potwierdzone przez odpowiednie instytucje w Pradze.

W naszej ofercie znajdą Państwo już usługi przewodnickie połączone z różnymi innymi programami turystycznymi i kulturalnymi. Każdorazowo jesteśmy w stanie napisać program na miarę potrzeb zamawiającego. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
NA SKRÓTY:

Przewodnik na cały dzień - 290 PLN
Przewodnik na pół dnia - 180 PLN

© 2006-2023
Opieka merytoryczna: Praga - serwis informacyjny, projekt i wykonanie: Łukasz Struk