Aktualności
Jeden dzień w Pradze
Wycieczki zorganizowane
Wycieczki indywidualne
Foto przewodnik
 
 
Przewodnik po Pradze
jak dojechać do pragi samolotem autobusem pociągiem z przesiadkami wycieczki zorganizowane trasy z przewodnikiem wycieczki indywidualnie co zwiedzić w pradze hradczany mala strana most karola stare miasto nowe miasto josefov wyszehrad muzea w pradze muzeum techniki muzeum narodowe muzeum miejskie muzeum miniatur muzeum seksu muzeum tortur noclegi w pradze hotele pensjonaty hostele gdzie zjeść w pradze restuaracje bary szybkiej obsługi czas wolny w pradze dyskoteki kluby komunikacja miejska bilety metro tramwaje autobusy taksówki w pradze ciekawe linki
jesteś tutaj: strona główna > komunikacja miejska > tramwaje

Tramwaje w Pradze

Tramwaje kursują od godziny 4.30 do godziny 24.00.
Nocne tramwaje kursują od godziny 24.00 do godziny 4.30 rano. Kursy nocne obsługują tramwaje oznaczone numerami od 51 do 58. Główny przystanek komunikacji nocnej tramwajowej to przystanek przy ulicy Lazarskiej.
Tramwaj historyczny oznaczony numerem 91 jest wyłączony z systemu MHD, bilety na przejażdżki tym trawajem należy zakupić u obsługi.
(UWAGA!!! w związku z licznymi remontami torowisk, wiele linii jeĽdzi po innych niż normalnie trasach, prosimy o zapoznanie się z rozkładem jazdy przed wejściem do tramwaju. Tramwaje ze zmienioną trasą mają żółte rozkłady jazdy).
NA SKRÓTY:

W tramwajach na liniach 22 i 23 bardzo mocno grasują kieszonkowcy, korzystający z faktu, ze turyści bardziej są zainteresowani oglądaniem widoków za oknem niż pilnowaniem własnych rzeczy.

© 2006-2023
Opieka merytoryczna: Praga - serwis informacyjny, projekt i wykonanie: Łukasz Struk