Aktualności
Jeden dzień w Pradze
Wycieczki zorganizowane
Wycieczki indywidualne
Foto przewodnik
 
 
Przewodnik po Pradze
jak dojechać do pragi samolotem autobusem pociągiem z przesiadkami wycieczki zorganizowane trasy z przewodnikiem wycieczki indywidualnie co zwiedzić w pradze hradczany mala strana most karola stare miasto nowe miasto josefov wyszehrad muzea w pradze muzeum techniki muzeum narodowe muzeum miejskie muzeum miniatur muzeum seksu muzeum tortur noclegi w pradze hotele pensjonaty hostele gdzie zjeść w pradze restuaracje bary szybkiej obsługi czas wolny w pradze dyskoteki kluby komunikacja miejska bilety metro tramwaje autobusy taksówki w pradze ciekawe linki
jesteś tutaj: strona główna > dojazd do pragi > autobusem

Dojazd do Pragi autobusem

Jadąc autobusem można skorzystać z oferty przewozów autokarowych świadczonych przez różne firmy, zarówno polskie jak i zagraniczne.
Jest to oferta przeznaczona głównie dla osób wygodnych, ceniących sobie przejazd pozbawiony przesiadek.
Do Pragi można dojechać nie tylko bezpośrednimi połączeniami, ale również połączeniami do innych miast europejskich, które przejeżdżają przez Pragę.
Oferta przejazdów jest dosyć bogata, tak więc jest w czym wybierać.
Średni koszt przejazdu np. z Wrocławia do Pragi to nieco ponad 100 PLN (w jedną stronę). Zasadniczą niewygodą w podróżowaniu autokarem z Polski są terminy wyjazdów, raptem 3 razy w tygodniu.

Dla tych, którzy nie boją się przejazdów autobusem z przesiadkami, proponujemy skorzystać z oferty przedstawionej na stronie www.praha.pl/transport. Znajdą tam Państwo aktualne rozkłady jazdy autobusów z przygranicznej miejscowości Nachod, do której można, bez większego problemu dojechać za 2 złote z pobliskiej polskiej Kudowy Zdrój. Do samej Kudowy Zdrój dojadą Państwo autobusami wyjeżdżającymi z Gorzowa Wielkopolskiego, Kielc, Krakowa, Kłodzka, Łodzi, Wałbrzycha, Wrocławia, Warszawy, Zielonej Góry, Ząbkowic Śląskich.
NA SKRÓTY:

Czy wiesz, że bilet na autobus z Nachodu do Pragi w przeliczeniu kosztuje tylko ok. 15 PLN.

© 2006-2023
Opieka merytoryczna: Praga - serwis informacyjny, projekt i wykonanie: Łukasz Struk